Taisto reisibussid on Eesti ja Euroopa teedel sõitnud alates 1993. aastast. 2001. aastal hakkasime teenindama Eesti linnadevahelisi kaugbussiliine. Saime bussireisijate hulgas kiiresti populaarseks oma ülisoodsate bussipiletite hindade ja kollaste liinibussidega.

Me soovime oma reisijatele teha bussisõidu võimalikult lihtsaks: soodsa hinnaga bussipiletid (suuremate Eesti linnade vahel algavad piletihinnad 1 eurost), mida on lihtne osta ette, samas tagame vabad istekohad ka viimase hetke bussireisijale. Meie bussides on tasuta Wifi, kliimaseade, paljudes bussides on WC ja 220V elektriseadmete laadimisvõimalus bussi keskosas, bussist on võimalik osta pudel vett (0,5L=1€), meie bussijuhid on kogenud ja oma töös paindlikud.

Me teenindame 11 erinevat bussiliini ligi neljakümne väljumisega päevas. Kuigi meie kodu on Lõuna-Eestis kaunite Võrumaa metsade vahel Antsla vallas, siis meie bussid sõidavad üle-Eesti. Kõige rohkem näeb meie liinibusse Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Paides, Valgas ja veel paljudes ilustes paikades Eestimaal. Meie ligi 25 liinibussijuhti teenindavad aastas üle 400 000 reisija.