Taisto reisibussid on Eesti ja Euroopa teedel sõitnud alates 1993. aastast. 2001. aastal hakkasime teenindama Eesti linnadevahelisi kaugbussiliine. Saime bussireisijate hulgas kiiresti populaarseks oma ülisoodsate bussipiletite hindade ja kollaste liinibussidega.

Me soovime oma reisijatele teha bussisõidu võimalikult lihtsaks: soodsa hinnaga bussipiletid (suuremate Eesti linnade vahel algavad piletihinnad 1 eurost), mida on lihtne osta ette, samas tagame vabad istekohad ka viimase hetke bussireisijale. Meie bussides on tasuta Wifi, kliimaseade, paljudes bussides on WC ja 220V elektriseadmete laadimisvõimalus, bussist on võimalik osta pudel vett (0,5L=1€), meie bussijuhid on kogenud ja oma töös paindlikud.

Praegu oleme keskendunud Võrust algavatele kaugbussiliinidele. Me teenindame kahte erinevat bussiliini kaheksa väljumisega päevas: Võru-Kanepi-Tartu liinil sõidab 27-istekohaga midibuss ja Võru-Kanepi-Tartu-Tallinn liinil 55-istekohaga turismibuss. Meie kodu on Lõuna-Eestis kaunite Võrumaa metsade vahel Antsla vallas.