Taisto reisibussid on Eesti ja Euroopa teedel sõitnud alates 1993. aastast. 2001. aastal hakkasime teenindama Eesti linnadevahelisi kaugbussiliine. Saime bussireisijate hulgas kiiresti populaarseks oma ülisoodsate bussipiletite hindade ja kollaste liinibussidega.

Me soovime oma reisijatele teha bussisõidu võimalikult lihtsaks: soodsa hinnaga bussipiletid (suuremate Eesti linnade vahel algavad piletihinnad 1 eurost), mida on lihtne osta ette, samas tagame vabad istekohad ka viimase hetke bussireisijale. Meie bussides on tasuta Wifi, kliimaseade, paljudes bussides on WC ja 220V elektriseadmete laadimisvõimalus, bussist on võimalik osta pudel vett (0,5L=1€), meie bussijuhid on kogenud ja oma töös paindlikud.

Praegu oleme keskendunud Võrust algavatele kaugbussiliinidele. Me teenindame kahte erinevat bussiliini kaheksa väljumisega päevas: Võru-Kanepi-Tartu liinil sõidab 27-istekohaga midibuss ja Võru-Kanepi-Tartu-Tallinn liinil 55-istekohaga turismibuss. Meie kodu on Lõuna-Eestis kaunite Võrumaa metsade vahel Antsla vallas.

NB! Ettevõte Taisto Bussid tegeleb tellimusvedudega ja pole Taisto Liinidega kuidagi seotud, täiesti erinevad ettevõtted, erinevad töötajad, erinevad omanikud.  Liinidega seotud info saamiseks palun Taisto Busside numbritel mitte helistada, sest  seal puudub vähimgi info Taisto Liinide kohta.

Kiired edasilükkamatud küsimused bussi telefonile :

Võru- Tallinn ,Liin 147 , 8.00.- 17.00.  telefonil 372 5564 3889

Tartu-Võru-Tartu, Liin 109 , 8.00.-20.00. telefonil 372 515 1882

Mitte ülikiired küsimused ja ettepanekud palun emailile : taisto@taisto.ee