Seoses Eestis kehtestatud COVID-19 viiruse vastu võitlemise meetmetega palume reisijatel Taisto liinibussi sisenedes panna mask ette või katta nina ja suu muul viisil (näiteks salliga).

Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel, erivajaduse, töö või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik

Oleme lisanud bussidesse vastavad kleebised vajadusest kanda bussireisil maski. Kellel endal maski kaasas ei ole, siis Taisto bussijuhilt on võimalik endale osta ühekordseks kasutamiseks mõeldud meditsiiniline mask hinnaga 50 senti.

Palume reisi lõppedes võtta kasutatud mask endaga bussi salongist kaasa ja mitte jätta kasutatud maske bussi.

Maski puudumise tõttu bussi sisenemisel me takistusi ei tee, samuti ei paluta kellelgi maski puudumise tõttu reisi kestel bussist lahkuda. Palume siiski arvestada, et teiste mask kaitseb nakatumise eest Sind ja Sinu mask teisi reisijaid.

Viiruse leviku tõkestamise piirangute täitmata jätmisel on riigi järelvalveorganitel alates  24.11.2020 õigus rakendada haldussunnivahendeid. Sunniraha maksimaalne suurus on 9600 eurot, mida võib määrata korduvalt. Sunniraha eesmärk on kohustada korralduses kehtestatud nõudeid, meetmeid ja piiranguid nõuetekohaselt järgima.