Bussireis planeeri alati piisava ajavaruga. Busside sõiduplaanid on koostatud arvestades optimaalsete tee- ja ilmaoludega, seega talveperioodil võivad bussid ilmastikutingimuste ning suveperioodil teeremontide tõttu mitte järgida sõiduplaani. Vastavalt Majandus- ja Kommunikatsiooniministri määrusele “Sõitjate bussiliiniveo, bussijuhuveo, taksoveo ja pagasiveo üldeeskiri” võib vedaja mitte järgida sõiduplaani, kui ei ole tagatud sõitjate ja liiklejate ohutus ning pagasi säilivus (rasked teeolud, tee remont ja muud vedajast sõltumatud asjaolud).

Reisijate sujuvama pardalemineku huvides palume kõigepealt bussi sisenda pileti eelmüügist ostnud reisijatel, seejärel istekoha broneerinud reisijatel ning seejärel bussijuhilt piletit osta soovijatel.

Kui soovid sihtpunkti saabudes väljuda nõudepeatuses, siis teavita sellest bussijuhti juba bussi sisenedes, et bussijuht saaks paremini reisi planeerida.

Kõigi meie bussi istmetel on turvavöö, selle kinnitamine reisi ajal on kohustuslik.

Ohutuse huvides palume väikelastel ja vanuritel mitte istuda esimese pingirea istmetele.

Ära häiri reisi ajal kaasreisijaid ega bussijuhti. Meediaseadmest filmide vaatamisel või muusika kuulamisel palun kasuta alati kõrvaklappe.

Bussis on rangelt keelatud ebakaines olekus viibimine, alkoholi tarvitamine ja suitsetamine. Bussis söömine ei ole viisakas.

Kui bussis on WC, siis küsi selle kasutamiseks ukse võtit bussijuhilt (WC kasutamine on võimalik, kui mitme järjestikuse ööpäeva välisteperatuur on üle 0 kraadi ehk soojal aastaajal).

Enne bussist väljumist palun taasta heakord bussis: korista enda järel tekkinud prügi, lase istme seljatugi uuesti vertikaalsesse asendisse, tõmba kardinad algsesse asendisse.

Reisil tekkivate probleemide korral palume pöörduda bussijuhi poole.

Kaotatud-leitud asjade puhul helistada meie kliendiinfo telefonil 5151882 või saada e-kiri info@taisto.ee.