Taisto Liinid pakub võimalust reklaamida end meie kaugliinide autobusside sise- ja välispindadel. Taisto Liinidel on päevas keskmiselt 65 väljumist, suuremad läbitavad punktid on Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Narva, Võru, Viljandi, Valga. Teie reklaami bussidel näevad peatustes pealetulevad reisijad, inimesed linnades, autojuhid maanteedel ning sisepinnal meiega sõitvad bussireisijad.

1. REKLAAMAUTOBUSS

Üheks sõidukireklaami alaliigiks on lausreklaam sõiduk (Total bus). Sellisel sõidukil on reklaami all nii küljed, esi- ja tagaots, vajadusel ka katus. Lausreklaam sobib pikaajaliseks kampaaniaks. Sel juhul sõlmitakse reklaamileping vähemalt üheks aastaks, kuid samuti on võimalikud kuni viie aastased lepingud. Lausreklaam sõiduk on väga atraktiivne ja tõmbab endale palju tähelepanu. Sellel eesmärgil kaetakse sõidukikere vastava disaini järgi värviga ja vajalikud atribuudid kantakse kerele tavaliselt kõrgekvaliteediliste kleebistena või kaetakse sõiduk üleni kleebisega. Tänapäeva tehnoloogia võimaldab reklaamiga katta ka aknad nii, et see ei sega reisijaid. See suurejooneline kunstiteos võib edukalt olla pikaajalise imagoreklaami kampaania nurgakiviks.

Maksumus:
 • Bussi värvimine AS Taisto töökojas – 1700 €

 • Reklaami eksponeerimistasu esimesel aastal – 125 € / kuu

 • Reklaami eksponeerimistasu igal järgneval aastal – 100 € / kuu

Busside värvimisest võib loobuda, kui leiame kliendiga koostöös Taisto Liinide bussidest sellise sõiduki, mille värvilahendus kliendile sobib ja mida enam eraldi üle värvima ei pea, jääks üle vaid reklaamkleebised bussile kanda. Hetkel on pakkuda üleni valgeid ja kollaseid busse.

NB! Hinnad ei sisalda kujundustööd, kleebiste maksumust ja kleepimist. Klient võib valida selleks puhuks omapoolse tööde teostaja, samas vahendab teenust ka Taisto Liinid.

2. KLEEBISREKLAAM BUSSIDEL

Vaatamata mitmesugustele võimalustele reklaamiks sõidukitel, on siiski kõige levinumaks reklaampinnad piki ühissõiduki külgi. Seejuures kasutatakse spetsiaalseid ilmastikukindlaid materjale. Kleebisreklaame on võimalik paigutada bussi külgedele ja tahaosale.

Maksumus:
 • Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on kuni kolm kuud – 45 €
 • Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on üle kolme kuu – 30 €
 • Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on kuni kolm kuud – 60 €
 • Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on üle kolme kuu – 45 €
 • Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on kuni kolm kuud – 95 €
 • Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on üle kolme kuu – 65 €

NB! Hinnad ei sisalda kujundustööd, kleebiste maksumust ja kleepimist. Klient võib valida selleks puhuks omapoolse tööde teostaja, samas vahendab teenust ka Taisto Liinid.

3. SISEREKLAAM

Pakume võimalust reklaamida end busside sisemustes, kuhu on võimalik aknaklaasidele paigutada A5 või A4 suuruses kleebisreklaame (reklaam võib olla suunatud ainult salongi sisemusse või ka väljapoole).

Maksumus:
 • A5 suuruses reklaamide eksponeerimistasu 5 € / tk kuus (minimaalne kogus 100 tk, ühte bussi kleebitakse 6 tk)
 • A4 suuruses reklaamide eksponeerimistasu 6 € / tk kuus (minimaalne kogus 100 tk, ühte bussi kleebitakse 6 tk)

Busside istmete seljatugedele on võimalik paigutada ka oma reklaamiga peatoekatteid. Periood ja hind kokkuleppel.

NB! Hind ei sisalda reklaam kujundust ja teostust. Klient võib valida selleks puhuks omapoolse tööde teostaja, samas vahendab teenust ka Taisto Liinid.

Kõikidele toodud hindadele lisandub käibemaks.

Kontakt