Meie Pärnu-Tallinn ja Võru-Tartu-Tallinn liine teenindavates bussides on reisijate kasutuses tasuta Taisto meediakeskus. Meediakeskuses on võimalik oma nutiseadme või arvuti vahendusel vaadata parimaid filme, mängida erinevaid mänge, kuulata muusikat või audioraamatuid, jälgida oma teekonda kaardil ja nautida pikal bussireisil muud meelelahutust. Meediakeskuse sisu uueneb vähemalt korra kvartalis.

Taisto Meediakeskust saab kasutada bussisõidu ajal oma sülearvuti, nutitelefoni, tahvelarvuti või mõne muu teile kõige mugavama nutiseadme kaudu. Taisto Meediakeskuse nautimiseks ühendage oma nutiseade või arvuti bussis pakutavasse tasuta WiFi-võrku “Taisto Meediakeskus“.

Avage oma arvutis veebilehitseja ja sisestage aadress meedia.taisto.ee ja nautige kogu meediakeskuse sisu.

Apple iOS seadmete kasutajad peavad täiendavalt oma nutiseadmesse alla laadima meie teenusepakkuja rakenduse Passengera Player .

Kasutage meediumitarbimiseks kõrvaklappe. Kõrvaklappe saab osta ka bussijuhilt hinnaga 1,50 €.

Kui Taisto meediakeskusest endale sobivat meelelahutust ei leia, siis mõistagi on võimalik ka tasuta internetis surfata. Ja kui seadme aku peaks tühjaks saama, siis saad seda ka bussis 220V pistikust laadida.

NB! Mingil põhjusel meediateenuse puudumine bussis või ebarahuldav teenus ei ole aluseks piletiraha tagastamisele.